ARTYŚCI / ARTISTS


13.11.2019

Wizja Lokalna - rock

Wizja Lokalna - to laureaci konkursów i gwiazdy festiwali : "Gramy Nad Prosną" ,"Dobrze Rockująca Sobota", "Ogólnopolski Przegląd Twórczości Okołogitarowej GITAROWNIA", "Międzynarodowy Przegląd", "Wszyscy Śpiewamy Na Rockowo", "Festiwal Muzyczny "Rockowanie", Międzynarodowy Festiwal "Muzyczna Jesień ", Integracje Muzyczne "Fanaria", "Emergenza" ,"Rock And Beer Fest", "Santa Rock Fest" etc. Grają lekką odmianę rocka inspirowaną muzyką gitarowa lat 90-tych i poruszają w swoich tekstach tematy bliskie młodym ludziom. Grali na scenach dni miast, jarmarkach i różnych wydarzeniach miejskich w całej Polsce w domach i centrach kultury etc. grali także m.in jako oficjalny suport grupy Coma.

13.11.2019

VIOLKA

Violka Marcinkiewicz - finalistka programów Must Be The Music, Szansa na sukces i The Voice Of Poland. Laureatka Krakowskiej Rotundy. Obdarzona charyzmą i pięknym głosem. Śpiewała na dużych scenach podczas wydarzeń w rodzaju dni miasta czy imprezy miejskie. Duże sceny są dla niej stworzone. Ostatnio m.in. ( tego lata ) odbyła dużą trasę koncertowa po Rumunii za pośrednictwem naszej agencji. Szlifując talent na licznych koncertach przygotowuje się do wydanie debiutanckiej płyty

19.08.2019

AGA

Piosenkarka i autorka tekstów. Jej znakiem rozpoznawczym jest burza blond loków, uroda cherubina, wrażliwość, ale także silny charakter.Koncertowała w wielu zakątkach świata m.in. w Szanghaju, gdzie śpiewała po chińsku. Pojawiała się na scenach Paryża, Wiednia i Toronto. Na co dzień współpracuje z artystami z Polski, Włoch i Austrii. Brała udział w projekcie Filmowe impresje – Agnieszka Koziarowska & The Engineers Band, podczas którego wraz z Mateuszem Ziółko wyśpiewali hity z najbardziej znanych produkcji filmowych.W projekcie Grechuta Symfonicznie występowała u boku Hanny Banaszak, Doroty Miśkiewicz, Macieja Zakościelnego i Andrzeja Lamperta przy akompaniamencie Orkiestry Akademii Beethovenowskiej.W pięknej scenerii kopalni soli Wieliczka śpiewała w duecie z Alexandrem Martinez podczas Muzycznych Diamentów. Koncertowała w Filharmonii w Olsztynie, oraz z Orkiestrą Politechniki Warszawskiej w Pałacu Ferstel w Wiedniu.

28.06.2019

Jacek Różański

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Pracował m.in. w Teatrach: Polskim i Nowym w Poznaniu, Teatrze im. W. Bogusławskiego w Kaliszu, Centrum Sztuki Studio Janusza Wiśniewskiego, Teatrze Muzycznym w Słupsku, Teatrze im. A. Mickiewicza w Częstochowie, oraz na scenach warszawskich: w Rozmaitościach, Teatrze Studio i Narodowym. Aktor wysoko ceni sobie wieloletnią współpracę z Januszem Wiśniewskim, która zaowocowała wiodącymi rolami w spektaklach "Koniec Europy", "Modlitwa chorego przed nocą", "Olśnienie", "Życie jest cudem", "Balladyna" i "Ulica krokodyli" (dwa ostatnie spektakle - to realizacje telewizyjne). Jacek Różański chętnie gra w teatrze telewizji - obsadzany jest tu niemal wyłącznie w realizacjach najznakomitszych polskich reżyserów: I. Cywińskiej, J. Englerta, J. Grzegorzewskiego, M. Wojtyszki, L. Adamika czy K. Lupy. W dorobku filmowym aktora znajdują się znaczące tytuły, takie jak "Dzień świra" M. Koterskiego, "Darmozjad polski" Ł. Wylężałka, "Matka swojej matki" R. Glińskiego, "Gracze" R. Bugajskiego, "Pogranicze w ogniu" (odc. 3) A. Konica, "Ekstradycja" (odc. 4) W. Wójcika i inne. Jacek Różański - obdarzony charakterystycznym głosem - był gwiazdą wrocławskich Przeglądów Piosenki Aktorskiej. Przygotował dwa samodzielne recitale: "Życie to nie teatr" (sł. E. Stachura, muz. J. Satanowski) oraz "Próby z Wysockiego" (sł.i muz. W. Wysocki). 

28.06.2019

Sebastain Madejski (PL)

Artysta multiinstrumentalista obdarzony wyjątkową skalą głosu i twórca oryginalnych projektów. Od 25 lat lider formacji progresywnej BELTAINE IMPROVED z którą zdobywał liczne nagród i nagrywał płyty. Współpracował także m.in. z Władysławem Komendarkiem, Wojciechem Konikiewiczem czy Maciejem Cierlińskim. Jako współautor stworzył m.in. etno-elektroniczne TAŃCE SNU z Indią Czajkowską, folk-gotycki LOOPUS DUO z Robertem Jaworskim i art-melancholijny duet z Liz Katrin - DAMA KRUK. Jest autorem i twórcą solowych produkcji takich jak " Podśpiewy Fragmentaryczne", koncertów na głos i cymbały czy też koncertu na fortepian.

10.06.2019

W ramach wymiany z Rock On Agency ( Włochy)

29.03.2019

NO BROTHERS ( PL)

Zespół No Brothers powstał w Nowym Sączu w 2014 roku z inicjatywy gitarzysty Artura Kmiecika. Wokalistką została Bożena Górecka-Tokarczyk. Sekcja rytmiczna (gitara basowa i perkusja) kilkakrotnie się zmieniała.
No Brothers - to gitarowa energia połączona z charyzmatycznym wokalem a także mocne, melodyjne kompozycje, poruszające teksty, bogate brzmienie i żywiołowe koncerty. W dorobku dwie przebojowe płyty oraz liczne koncerty plenerowe i klubowe m.in. w ramach WOŚP a także jako support zespołów: Organek, Dawid Kwiatkowski, Bracia, Perfect, Wojtek Pilichowski Band, Kasia Kowalska, Łzy, Kamil Bednarek, Doda & Virgin. We wrześniu 2015 roku utwór „Oderwani od rzeczywistości” znalazł się na pierwszym miejscu list przebojów MTV24.TV i portalu Planeta Kobiet a w grudniu tego samego roku sukces ten powtórzył utwór „Tak niewiele” nagrany z kwartetem smyczkowym. Kolejne utwory które doszły na szczyty obu tych list przebojów to: “Wszystko w twoich rękach” w kwietniu 2016 i “Jej oczu blask” w październiku 2017. W 2018 roku Bożena Górecka-Tokarczyk i Artur Kmiecik wystąpili w programie Mam Talent w telewizji TVN. W tym samym roku ukazała się druga płyta No Brothers II która jest w sprzedaży w salonach Empik a także na stronach empik.com, merlin.pl i na wielu platformach muzycznych takich jak: iTunes, Apple Music, Spotify, Tidal, Deezer, Google Play, Wimp, PlayTheMusic, Muzyka T-Mobile, Plus Music. W marcu 2019 Bożena Górecka-Tokarczyk wystąpiła w programie Śpiewajmy Razem.All Together Now w telewizji Polsat.

11.02.2019

MY'TALLICA (GER)

MY'TALLICA to najczęściej kontraktowany i zapraszany zespół coverowy Metallicy z Niemiec. Niezwykle doświadczony w występach na żywo i od dekad znajdujący się na europejskiej czołówce tej sceny. Zespół charakteryzuje koncepcja oryginalnego show poświęconego jednemu z największych bandów na świecie.
Dysponują całkowicie zbliżonymi do oryginału modelami instrumentów a ich występ to dwugodzinne niesamowite show zróżnicowane i zachwycające brzemieniem na żywo. MY’TALLICCA oferuję nie tylko niezwykłe brzmienie, ale takżę dysponuje oryginalnym i wiernymi obrazami prezentowanymi w autoryzowanej technologii ich projekcji i urozmaica o nie swoje show w przystosowanych do tego klubach i salach. Podczas plenerów, na festiwalach miejskich i innym dużych imprezach można także otrzymać w pakiecie profesjonalnie przygotowane efekty pirotechniczne wraz z obsługą. Perkusista Metallicy Lars Ulrich i były basista Jason Newsted wypowiadali się z wielkim entuzjazmem o bardzo autentycznej koncepcji programu MY'TALLICY. Koncerty zespołu już przez trzy pokolenia prezentują fanom rocka niezwykłe doświadczenie w prezentacji wszystkich klasyków z 35 lat historii METALLICY.

26.09.2017

MARTYR ( NL) - hard heavy

 Na początku swojej kariery w latach 1982 - 1987 zespół wydał dwie płyty do dziś uważane za kultowe na metalowej scenie: "For The Universe" (1985) i "Darkness At Time's Edge" (1986) w stylu klasycznego metalu. W tym czasie ich nagrania również pojawiły się na kompilacjach razem z takimi grupami jak Roadrunner czy Metal Blade a magazyn Aardschok ogłosił ich najlepszym nowym metalowym zespołem Holandii. Koncertowali wówczas w towarzystwie wielu międzynarodowych gwiazd i pojawili się w Sky Channel’s Monsters Of Rock. Wzorem wielu rockowych kapel także i Martyr rozpadł się w roku 1987 , aby jednak ponownie pojawić się na scenie w 2001 roku i m.in. zagrać na festiwalu Heavy Metal Maniacs. Cztery lata później powtórzyli prawie całą trasę z początków swojego istnienia czyli z roku 1982, zagrali wówczas m.in na Headbangers Open Air i Keep It True. Zaiskrzyło i zespół zaczął ponownie grać a także gościnnie wspierać inne legendy jak np.  Lizzy Borden podczas ich europejskiej trasy. W 2009 i 2010 roku MARTYR na europejskich scenach znakomicie wspierał występy Flotsam & Jetsam, Vicious Rumors, Jaguar czy Evergrey.W 2009 roku po prawie 25 latach od ostatniego został wydany pierwszy nowy album grupy Martyr.Właśnie wtedy nowa EPka "Fear" połączona została z reedycją ich klasycznego albumu z początku kariery "For The Universe" i wydana jako podwójny digipack zatytułowany "Fear The Universe" przez Rusty Cage Records (RCR0017). W latach 2010 i 2011 Martyr ponownie wszedł do studia i pomiędzy koncertami, pracował nad następcą "Feara".Całkowicie nowy album zatytułowany "Circle Of 8" został wydany przez Metal Blade Records w listopadzie 2011 roku na całym świecie i okazał się być znaczącym impulsem w odrodzeniu grupy. Łącznie z spektakularnymi obchodzami 30 lecia istnienia ( m.in z wielkim show w ich rodzinnym Utrecht - Tivoli) czy 30 leciem Dutch Steel sygnowanym przez Metal Blade: "Grupa wróciła silniejsza niż kiedykolwiek ..." W latach 2015/16 udowodnili, że wciąż mają bardzo dużo do powiedzenia i są nie do zatrzymania. Wzięli udział w wielu nowych krajowych i międzynarodowych trasach koncertowych, a także wydali nowy ciężki albumu "You Are Next" w Into The Limelight Records we współpracy z Pure Steel Promotions i Soulfood. Zespół ciężko pracując na trasach zdobywał nowa i coraz to większą publiczność. Szczególnie spodobali się w Japonii. Zaowocowało to specjalnym wydawnictwem w Edge Trax Records z pobytu w kraju kwitnącej wiśni. Począwszy od 2017 MARTYR kontynuuje promocję "You Are Next" i bierze udział w specjalnych projektach, takich jak ANA - Metal for Charity. Trasa trwa ...i wy Are Next !

Jean Guichen guitar
Jean Guichen guitar
26.09.2017

JEAN - CHARLES GUICHEN ( FR) - folk/rock

to ​ ​wybitny ​ ​bretoński ​ ​ ​ ​gitarzysta. ​ ​Jego ​​ogromne ​ ​instrumentalne ​ ​mistrzostwo ​ ​pozwalamu ​ ​na ​ ​łączenie ​ pięknych ​ ​melodii ​ ​i ​ ​chwytliwych ​ ​riffów ​ ​w ​ ​stylu, ​ ​który ​ ​nie ​ ​jest ​ ​łatwy ​ do zaszuflatowania. Koncertował​ ​ z​ ​ takimi​ ​ artystami​ ​ jak​ ​ ​ Alan ​ ​Stivell, ​ ​Red ​ ​Cardell, ​ ​Tayfa ​ ,​ ​ a​ ​ także​ ​ z​ ​ zespołem​ ​ ​ ArRe ​ ​aouank ​ ,​ ​ wspaniałym​ ​ zespołem​ ​ fest-noz​ ​ z​ ​ lat​ ​ 90.,​ ​ a​ ​ następnie​ ​ kwartetem​ ​ i​ ​ duetem…

26.09.2017

SALEM ( UK) - hard rock

Hull's hard rock, NWOBHM "legends" SalemRocking in the 1980s and reformed the same band in 2009 - with albums Forgotten Dreams (2013), Dark Days (2016) and the new Attrition (2018) - rocking across UK, Europe and Dubai!