ARTYŚCI / ARTISTS


19.08.2019

AGA

Piosenkarka i autorka tekstów. Jej znakiem rozpoznawczym jest burza blond loków, uroda cherubina, wrażliwość, ale także silny charakter.Koncertowała w wielu zakątkach świata m.in. w Szanghaju, gdzie śpiewała po chińsku. Pojawiała się na scenach Paryża, Wiednia i Toronto. Na co dzień współpracuje z artystami z Polski, Włoch i Austrii. Brała udział w projekcie Filmowe impresje – Agnieszka Koziarowska & The Engineers Band, podczas którego wraz z Mateuszem Ziółko wyśpiewali hity z najbardziej znanych produkcji filmowych.W projekcie Grechuta Symfonicznie występowała u boku Hanny Banaszak, Doroty Miśkiewicz, Macieja Zakościelnego i Andrzeja Lamperta przy akompaniamencie Orkiestry Akademii Beethovenowskiej.W pięknej scenerii kopalni soli Wieliczka śpiewała w duecie z Alexandrem Martinez podczas Muzycznych Diamentów. Koncertowała w Filharmonii w Olsztynie, oraz z Orkiestrą Politechniki Warszawskiej w Pałacu Ferstel w Wiedniu.

28.06.2019

Jacek Różański

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Pracował m.in. w Teatrach: Polskim i Nowym w Poznaniu, Teatrze im. W. Bogusławskiego w Kaliszu, Centrum Sztuki Studio Janusza Wiśniewskiego, Teatrze Muzycznym w Słupsku, Teatrze im. A. Mickiewicza w Częstochowie, oraz na scenach warszawskich: w Rozmaitościach, Teatrze Studio i Narodowym. Aktor wysoko ceni sobie wieloletnią współpracę z Januszem Wiśniewskim, która zaowocowała wiodącymi rolami w spektaklach "Koniec Europy", "Modlitwa chorego przed nocą", "Olśnienie", "Życie jest cudem", "Balladyna" i "Ulica krokodyli" (dwa ostatnie spektakle - to realizacje telewizyjne). Jacek Różański chętnie gra w teatrze telewizji - obsadzany jest tu niemal wyłącznie w realizacjach najznakomitszych polskich reżyserów: I. Cywińskiej, J. Englerta, J. Grzegorzewskiego, M. Wojtyszki, L. Adamika czy K. Lupy. W dorobku filmowym aktora znajdują się znaczące tytuły, takie jak "Dzień świra" M. Koterskiego, "Darmozjad polski" Ł. Wylężałka, "Matka swojej matki" R. Glińskiego, "Gracze" R. Bugajskiego, "Pogranicze w ogniu" (odc. 3) A. Konica, "Ekstradycja" (odc. 4) W. Wójcika i inne. Jacek Różański - obdarzony charakterystycznym głosem - był gwiazdą wrocławskich Przeglądów Piosenki Aktorskiej. Przygotował dwa samodzielne recitale: "Życie to nie teatr" (sł. E. Stachura, muz. J. Satanowski) oraz "Próby z Wysockiego" (sł.i muz. W. Wysocki). 

28.06.2019

Sebastain Madejski (PL)

Artysta multiinstrumentalista obdarzony wyjątkową skalą głosu i twórca oryginalnych projektów. Od 25 lat lider formacji progresywnej BELTAINE IMPROVED z którą zdobywał liczne nagród i nagrywał płyty. Współpracował także m.in. z Władysławem Komendarkiem, Wojciechem Konikiewiczem czy Maciejem Cierlińskim. Jako współautor stworzył m.in. etno-elektroniczne TAŃCE SNU z Indią Czajkowską, folk-gotycki LOOPUS DUO z Robertem Jaworskim i art-melancholijny duet z Liz Katrin - DAMA KRUK. Jest autorem i twórcą solowych produkcji takich jak " Podśpiewy Fragmentaryczne", koncertów na głos i cymbały czy też koncertu na fortepian.

10.06.2019

W ramach wymiany z Rock On Agency ( Włochy)

29.03.2019

NO BROTHERS ( PL)

Zespół No Brothers powstał w Nowym Sączu w 2014 roku z inicjatywy gitarzysty Artura Kmiecika. Wokalistką została Bożena Górecka-Tokarczyk. Sekcja rytmiczna (gitara basowa i perkusja) kilkakrotnie się zmieniała.
No Brothers - to gitarowa energia połączona z charyzmatycznym wokalem a także mocne, melodyjne kompozycje, poruszające teksty, bogate brzmienie i żywiołowe koncerty. W dorobku dwie przebojowe płyty oraz liczne koncerty plenerowe i klubowe m.in. w ramach WOŚP a także jako support zespołów: Organek, Dawid Kwiatkowski, Bracia, Perfect, Wojtek Pilichowski Band, Kasia Kowalska, Łzy, Kamil Bednarek, Doda & Virgin. We wrześniu 2015 roku utwór „Oderwani od rzeczywistości” znalazł się na pierwszym miejscu list przebojów MTV24.TV i portalu Planeta Kobiet a w grudniu tego samego roku sukces ten powtórzył utwór „Tak niewiele” nagrany z kwartetem smyczkowym. Kolejne utwory które doszły na szczyty obu tych list przebojów to: “Wszystko w twoich rękach” w kwietniu 2016 i “Jej oczu blask” w październiku 2017. W 2018 roku Bożena Górecka-Tokarczyk i Artur Kmiecik wystąpili w programie Mam Talent w telewizji TVN. W tym samym roku ukazała się druga płyta No Brothers II która jest w sprzedaży w salonach Empik a także na stronach empik.com, merlin.pl i na wielu platformach muzycznych takich jak: iTunes, Apple Music, Spotify, Tidal, Deezer, Google Play, Wimp, PlayTheMusic, Muzyka T-Mobile, Plus Music. W marcu 2019 Bożena Górecka-Tokarczyk wystąpiła w programie Śpiewajmy Razem.All Together Now w telewizji Polsat.

11.02.2019

MY'TALLICA (GER)

MY'TALLICA to najczęściej kontraktowany i zapraszany zespół coverowy Metallicy z Niemiec. Niezwykle doświadczony w występach na żywo i od dekad znajdujący się na europejskiej czołówce tej sceny. Zespół charakteryzuje koncepcja oryginalnego show poświęconego jednemu z największych bandów na świecie.
Dysponują całkowicie zbliżonymi do oryginału modelami instrumentów a ich występ to dwugodzinne niesamowite show zróżnicowane i zachwycające brzemieniem na żywo. MY’TALLICCA oferuję nie tylko niezwykłe brzmienie, ale takżę dysponuje oryginalnym i wiernymi obrazami prezentowanymi w autoryzowanej technologii ich projekcji i urozmaica o nie swoje show w przystosowanych do tego klubach i salach. Podczas plenerów, na festiwalach miejskich i innym dużych imprezach można także otrzymać w pakiecie profesjonalnie przygotowane efekty pirotechniczne wraz z obsługą. Perkusista Metallicy Lars Ulrich i były basista Jason Newsted wypowiadali się z wielkim entuzjazmem o bardzo autentycznej koncepcji programu MY'TALLICY. Koncerty zespołu już przez trzy pokolenia prezentują fanom rocka niezwykłe doświadczenie w prezentacji wszystkich klasyków z 35 lat historii METALLICY.

26.09.2017

MARTYR ( NL) - hard heavy

 Na początku swojej kariery w latach 1982 - 1987 zespół wydał dwie płyty do dziś uważane za kultowe na metalowej scenie: "For The Universe" (1985) i "Darkness At Time's Edge" (1986) w stylu klasycznego metalu. W tym czasie ich nagrania również pojawiły się na kompilacjach razem z takimi grupami jak Roadrunner czy Metal Blade a magazyn Aardschok ogłosił ich najlepszym nowym metalowym zespołem Holandii. Koncertowali wówczas w towarzystwie wielu międzynarodowych gwiazd i pojawili się w Sky Channel’s Monsters Of Rock. Wzorem wielu rockowych kapel także i Martyr rozpadł się w roku 1987 , aby jednak ponownie pojawić się na scenie w 2001 roku i m.in. zagrać na festiwalu Heavy Metal Maniacs. Cztery lata później powtórzyli prawie całą trasę z początków swojego istnienia czyli z roku 1982, zagrali wówczas m.in na Headbangers Open Air i Keep It True. Zaiskrzyło i zespół zaczął ponownie grać a także gościnnie wspierać inne legendy jak np.  Lizzy Borden podczas ich europejskiej trasy. W 2009 i 2010 roku MARTYR na europejskich scenach znakomicie wspierał występy Flotsam & Jetsam, Vicious Rumors, Jaguar czy Evergrey.W 2009 roku po prawie 25 latach od ostatniego został wydany pierwszy nowy album grupy Martyr.Właśnie wtedy nowa EPka "Fear" połączona została z reedycją ich klasycznego albumu z początku kariery "For The Universe" i wydana jako podwójny digipack zatytułowany "Fear The Universe" przez Rusty Cage Records (RCR0017). W latach 2010 i 2011 Martyr ponownie wszedł do studia i pomiędzy koncertami, pracował nad następcą "Feara".Całkowicie nowy album zatytułowany "Circle Of 8" został wydany przez Metal Blade Records w listopadzie 2011 roku na całym świecie i okazał się być znaczącym impulsem w odrodzeniu grupy. Łącznie z spektakularnymi obchodzami 30 lecia istnienia ( m.in z wielkim show w ich rodzinnym Utrecht - Tivoli) czy 30 leciem Dutch Steel sygnowanym przez Metal Blade: "Grupa wróciła silniejsza niż kiedykolwiek ..." W latach 2015/16 udowodnili, że wciąż mają bardzo dużo do powiedzenia i są nie do zatrzymania. Wzięli udział w wielu nowych krajowych i międzynarodowych trasach koncertowych, a także wydali nowy ciężki albumu "You Are Next" w Into The Limelight Records we współpracy z Pure Steel Promotions i Soulfood. Zespół ciężko pracując na trasach zdobywał nowa i coraz to większą publiczność. Szczególnie spodobali się w Japonii. Zaowocowało to specjalnym wydawnictwem w Edge Trax Records z pobytu w kraju kwitnącej wiśni. Począwszy od 2017 MARTYR kontynuuje promocję "You Are Next" i bierze udział w specjalnych projektach, takich jak ANA - Metal for Charity. Trasa trwa ...i wy Are Next !

Jean Guichen guitar
Jean Guichen guitar
26.09.2017

JEAN - CHARLES GUICHEN ( FR) - folk/rock

to ​ ​wybitny ​ ​bretoński ​ ​ ​ ​gitarzysta. ​ ​Jego ​​ogromne ​ ​instrumentalne ​ ​mistrzostwo ​ ​pozwalamu ​ ​na ​ ​łączenie ​ pięknych ​ ​melodii ​ ​i ​ ​chwytliwych ​ ​riffów ​ ​w ​ ​stylu, ​ ​który ​ ​nie ​ ​jest ​ ​łatwy ​ do zaszuflatowania. Koncertował​ ​ z​ ​ takimi​ ​ artystami​ ​ jak​ ​ ​ Alan ​ ​Stivell, ​ ​Red ​ ​Cardell, ​ ​Tayfa ​ ,​ ​ a​ ​ także​ ​ z​ ​ zespołem​ ​ ​ ArRe ​ ​aouank ​ ,​ ​ wspaniałym​ ​ zespołem​ ​ fest-noz​ ​ z​ ​ lat​ ​ 90.,​ ​ a​ ​ następnie​ ​ kwartetem​ ​ i​ ​ duetem…

26.09.2017

SALEM ( UK) - hard rock

Hull's hard rock, NWOBHM "legends" SalemRocking in the 1980s and reformed the same band in 2009 - with albums Forgotten Dreams (2013), Dark Days (2016) and the new Attrition (2018) - rocking across UK, Europe and Dubai!