0
Twój koszyk jest pusty.

ARTYŚCI / ARTISTS


11.02.2019

MY'TALLICA (GER)

MY'TALLICA to najczęściej kontraktowany i zapraszany zespół coverowy Metallicy z Niemiec. Niezwykle doświadczony w występach na żywo i od dekad znajdujący się na europejskiej czołówce tej sceny. Zespół charakteryzuje koncepcja oryginalnego show poświęconego jednemu z największych bandów na świecie.
Dysponują całkowicie zbliżonymi do oryginału modelami instrumentów a ich występ to dwugodzinne niesamowite show zróżnicowane i zachwycające brzemieniem na żywo. MY’TALLICCA oferuję nie tylko niezwykłe brzmienie, ale takżę dysponuje oryginalnym i wiernymi obrazami prezentowanymi w autoryzowanej technologii ich projekcji i urozmaica o nie swoje show w przystosowanych do tego klubach i salach. Podczas plenerów, na festiwalach miejskich i innym dużych imprezach można także otrzymać w pakiecie profesjonalnie przygotowane efekty pirotechniczne wraz z obsługą. Perkusista Metallicy Lars Ulrich i były basista Jason Newsted wypowiadali się z wielkim entuzjazmem o bardzo autentycznej koncepcji programu MY'TALLICY. Koncerty zespołu już przez trzy pokolenia prezentują fanom rocka niezwykłe doświadczenie w prezentacji wszystkich klasyków z 35 lat historii METALLICY.

 

MY'TALLICA koncertowała niemal wszędzie od dusznych klubów poprzez setki dużych festiwali z udziałem innych znanych metalowych wojowników, gdyż samo jak Lars Ulrich najbardziej je ceni. Zespół jest zawsze gotowy do podróży i koncertowania nawet wtedy, gdy twój budżet nie jest tak bogaty jak Wacken Open Air. Oprócz wysokiej jakości wykonana, tribute band MY’TALLICA dosłownie dojrzewał artystycznie z trash metalowcami z Kalifornii .

 

Gitarzysta i Frotman MY’TALLICY Adam mówi ” ...z naszego punktu widzenia doskonały hołd dla Metallicy wymaga nie tylko precyzyjnego wykonywania ich utworów. MY’TALLICA dodaje im w hołdzie także to całe ogromne show od oświetlenia po oryginalne wyposażenie aż po eksplozję dobrze przygotowanej pirotechniki, dostarczając fanom przez 2 godziny mocy zagranych utworów Metallicy”

 

Będziecie zachwyceni precyzją nuty za nutą i szacunkiem dla oryginalnego brzmienia i pozostaniecie pod wrażeniem ich własnej pasji i sposobu jej wyrażania, która wypełnia koncert MY’TALLICY. Możesz zapytać Kirka i Larsa co myślą o zespole MY’TALLICA, bo to nie tylko coverband to coś więcej.

 

Wyłączny przedstawiciel na terenie Polski :
M-ART Artistic Agency

 

25.09.2018

VOODOO - Heavymetal (PL)

VooDoo to polska grupa muzyczna wykonująca heavy metal. Powstała oficjalnie w lutym 1984 roku w Krakowie z inicjatywy Andrzeja Knapp i muzyków Adama Śliwy z grupy Misterium Dnia Ostatniego i Ryszarda Krupy z grupy Keys . Grupa w 1986 roku wystąpiła na pierwszej edycji festiwalu Metalmania w Katowicach. Wyróżnienie jakie wtedy otrzymali muzycy pozwoliło na realizacje debiutanckiego albumu pt. Heavy Metal VooDoo nagranego w Studio Polskiego Radia w Poznaniu 1986 roku. Płyta wydana przez Pronit w 1987 roku. Udział w festiwalach: Metalmania, Jarocin, Metal Meeting Rybnik, Metal Meeting Kraków, Międzynarodowy Festiwal Top Music. Finał przebojów TVP Dwójki (Wrocław-Hala Ludowa). Realizacja wideoclipów "Dzikie lustra" (TVP Katowice) i "Maszyn wrzask" (TVP Kraków). Trasa koncertowa po Czechosłowacji z zespołem Turbo. Utwory VooDoo z powodzeniem konkurowały z zachodnimi grupami na liście Top Metal 20. Grupa została rozwiązana w 1990 roku. W 2008 roku muzycy postanowili reaktywować zespół.

29.06.2018

2LATE - Rock (PL)


2LATE to grupa rockowa założona w Warszawie przez lidera i wokalistę Artura Krystka i gitarzystę Roberta Szenfelda. Grupa swym brzmieniem nawiązuje do klasycznego rocka lat 70 tych i 80 tych równocześnie nadając swojemu brzmieniu świeżości i oryginalności poprzez nowoczesne aranżacje .Do największych sukcesów grupy należy zaliczyć bez wątpienia 3krotne tournee po Chinach w roku 2009, 2012 i 2014 oraz Macedonii w 2012 roku. Występowali także na festiwalach a także w słynnym londyńskim klubie O2. Ich utwór zatytułowany CATCH THE WAVE gościł na play liście nowojorskiej rozgłośni radiowej CJC Radio, gdzie spotkał się z niezwykle pozytywnym odbiorem słuchaczy. Grupa 2LATE ma na koncie dwie EP-ki : “I DON’T MIND” oraz "EASY" oraz krążek "ARTIFICIAL BRAIN". W chwili obecnej trwają prace nad nowym albumem.

26.09.2017

MARTYR ( NL) - hard heavy

 Na początku swojej kariery w latach 1982 - 1987 zespół wydał dwie płyty do dziś uważane za kultowe na metalowej scenie: "For The Universe" (1985) i "Darkness At Time's Edge" (1986) w stylu klasycznego metalu. W tym czasie ich nagrania również pojawiły się na kompilacjach razem z takimi grupami jak Roadrunner czy Metal Blade a magazyn Aardschok ogłosił ich najlepszym nowym metalowym zespołem Holandii. Koncertowali wówczas w towarzystwie wielu międzynarodowych gwiazd i pojawili się w Sky Channel’s Monsters Of Rock. Wzorem wielu rockowych kapel także i Martyr rozpadł się w roku 1987 , aby jednak ponownie pojawić się na scenie w 2001 roku i m.in. zagrać na festiwalu Heavy Metal Maniacs. Cztery lata później powtórzyli prawie całą trasę z początków swojego istnienia czyli z roku 1982, zagrali wówczas m.in na Headbangers Open Air i Keep It True. Zaiskrzyło i zespół zaczął ponownie grać a także gościnnie wspierać inne legendy jak np.  Lizzy Borden podczas ich europejskiej trasy. W 2009 i 2010 roku MARTYR na europejskich scenach znakomicie wspierał występy Flotsam & Jetsam, Vicious Rumors, Jaguar czy Evergrey.W 2009 roku po prawie 25 latach od ostatniego został wydany pierwszy nowy album grupy Martyr.Właśnie wtedy nowa EPka "Fear" połączona została z reedycją ich klasycznego albumu z początku kariery "For The Universe" i wydana jako podwójny digipack zatytułowany "Fear The Universe" przez Rusty Cage Records (RCR0017). W latach 2010 i 2011 Martyr ponownie wszedł do studia i pomiędzy koncertami, pracował nad następcą "Feara".Całkowicie nowy album zatytułowany "Circle Of 8" został wydany przez Metal Blade Records w listopadzie 2011 roku na całym świecie i okazał się być znaczącym impulsem w odrodzeniu grupy. Łącznie z spektakularnymi obchodzami 30 lecia istnienia ( m.in z wielkim show w ich rodzinnym Utrecht - Tivoli) czy 30 leciem Dutch Steel sygnowanym przez Metal Blade: "Grupa wróciła silniejsza niż kiedykolwiek ..." W latach 2015/16 udowodnili, że wciąż mają bardzo dużo do powiedzenia i są nie do zatrzymania. Wzięli udział w wielu nowych krajowych i międzynarodowych trasach koncertowych, a także wydali nowy ciężki albumu "You Are Next" w Into The Limelight Records we współpracy z Pure Steel Promotions i Soulfood. Zespół ciężko pracując na trasach zdobywał nowa i coraz to większą publiczność. Szczególnie spodobali się w Japonii. Zaowocowało to specjalnym wydawnictwem w Edge Trax Records z pobytu w kraju kwitnącej wiśni. Począwszy od 2017 MARTYR kontynuuje promocję "You Are Next" i bierze udział w specjalnych projektach, takich jak ANA - Metal for Charity. Trasa trwa ...i wy Are Next !

Jean Guichen guitar
Jean Guichen guitar
26.09.2017

JEAN - CHARLES GUICHEN ( FR) - folk/rock

to ​ ​wybitny ​ ​bretoński ​ ​ ​ ​gitarzysta. ​ ​Jego ​​ogromne ​ ​instrumentalne ​ ​mistrzostwo ​ ​pozwalamu ​ ​na ​ ​łączenie ​ pięknych ​ ​melodii ​ ​i ​ ​chwytliwych ​ ​riffów ​ ​w ​ ​stylu, ​ ​który ​ ​nie ​ ​jest ​ ​łatwy ​ do zaszuflatowania. Koncertował​ ​ z​ ​ takimi​ ​ artystami​ ​ jak​ ​ ​ Alan ​ ​Stivell, ​ ​Red ​ ​Cardell, ​ ​Tayfa ​ ,​ ​ a​ ​ także​ ​ z​ ​ zespołem​ ​ ​ ArRe ​ ​aouank ​ ,​ ​ wspaniałym​ ​ zespołem​ ​ fest-noz​ ​ z​ ​ lat​ ​ 90.,​ ​ a​ ​ następnie​ ​ kwartetem​ ​ i​ ​ duetem…

26.09.2017

SALEM ( UK) - hard rock

Hull's hard rock, NWOBHM "legends" SalemRocking in the 1980s and reformed the same band in 2009 - with albums Forgotten Dreams (2013), Dark Days (2016) and the new Attrition (2018) - rocking across UK, Europe and Dubai!

08.10.2017

KRUK ( PL) hard rock

Kruk ma na swoim koncie wspólne występy z takimi gigantami rocka jak: Whitesnake, UFO, Thin Lizzy, Uriah Heep, Eric Burton, Artur Brown, Paul Rodgers, Alcatrazz, Saxon Oliver/Dowson. Jednak największym osiągnięciem w kwestii scenicznych wojaży zespołu są dwa wspólne koncerty u boku grupy Deep Purple, a także koncert przed Carlosem Santaną.

27.11.2017

HETMAN hard rock metal ( PL)

Hetman – polski zespół wykonujący muzykę z pogranicza hard rocka i heavy metalu[.Powstał w 1990 roku w Warszawie. Skład zespołu ulegał ciągłym zmianom na przestrzeni lat, jedynym stałym członkiem jest założyciel – gitarzysta i kompozytor Jarosław "Hetman" Hertmanowski.W kwietniu 1990 roku po nagraniu całości materiału (studio S-3 na J.P. Woronicza w Warszawie) na pierwszy studyjny album Do ciebie gnam, pochodzące z niego utwory „Do ciebie gnam”, „Tylko rock n' roll” i „Dylemat” dotarły na pierwsze miejsce listy przebojów radia "Solidarność". Jednocześnie utwór „Okręt widmo” trafił na II miejsce listy przebojów "Radia dla Ciebie".

open
open
29.09.2017

Budujemy listę / in the contruction

In the construction and we also gather interesting offers, we invite you to contact us ! W budowie i zbieramy też interesujące oferty. Zapraszamy do współpracy !